Kantoren:

  • Tisselt
  • Mortsel

BSM logo

Ons team

Ons kantoor is erkend door het Beroepsinstituut van Erkende Boekhouders en Fiscalisten. Voortdurend besteden wij aandacht aan de opleiding en bijscholingen van al onze medewerkers.
Dit is namelijk uw waarborg voor onze kwaliteit!

Tisselt
Mortsel
Thierry Steemans

Thierry Steemans

Vennoot - Accountant-belastingconsulent

Thierry@bsm-bvba.be

Evi Moons

Evi Moons

Mede-vennoot – Dossierbeheerder

evi@bsm-bvba.be

Inez Segers

Inez Segers

Mede-vennoot - Certified Accountant-belastingconsulent

inez@bsm-bvba.be

Wim Lauwers

Wim Lauwers

Certified Accountant-belastingconsulent

wim@bsm-bvba.be

Dirk Van Doorslaer

Dirk Van Doorslaer

Certified Accountant-belastingconsulent

dirk@bsm-bvba.be

Inge Van Roy

Inge Van Roy

Assistent-Dossierbeheerder & Office Manager

inge@bsm-bvba.be

Bart Balister

Bart Balister

Dossierbeheerder

bart.balister@bsm-bvba.be

Lily De Cock

Lily De Cock

Dossierbeheerder

lily@bsm-bvba.be

Evi Piessens

Evi Piessens

Dossierbeheerder

evi.piessens@bsm-bvba.be

Anja De Wit

Anja De Wit

Assistent-Dossierbeheerder

anja@bsm-bvba.be

Evelien Van der Auwera

Evelien Van der Auwera

Assistent-Dossierbeheerder

evelien@bsm-bvba.be

Lauren Huys

Lauren Huys

Assistent - Dossierbeheerder

lauren@bsm-bvba.be

Britt Metdenancxt

Britt Metdenancxt

Office manager

britt@bsm-bvba.be

Thierry Steemans

Thierry Steemans

Vennoot - Accountant-belastingconsulent

Thierry@bsm-bvba.be

Evi Moons

Evi Moons

Mede-vennoot – Dossierbeheerder

evi@bsm-bvba.be

Inez Segers

Inez Segers

Mede-vennoot - Certified Accountant-belastingconsulent

inez@bsm-bvba.be

Ka Fai Yeung

Ka Fai Yeung

Certified Accountant-belastingconsulent

kafai@bsm-bvba.be

Philip Van den Bergh

Philip Van den Bergh

Accountant-belastingconsulent

philip@bsm-bvba.be

Morad El Gazuani

Morad El Gazuani

Certified Accountant-belastingconsulent

morad@bsm-bvba.be

Karine De Hondt

Karine De Hondt

Dossierbeheerder

karineDH@bsm-bvba.be

Kenny Pauwels

Kenny Pauwels

Assistent dossierbeheerder

kenny@bsm-bvba.be

Su-Min Yuen

Su-Min Yuen

Assistent-dossierbeheerder

su-min@bsm-bvba.be

Ilse Willems

Ilse Willems

Assistent dossierbeheerder

ilse@bsm-bvba.be

Sharon Lei

Sharon Lei

Assistent-dossierbeheerder

sharon@bsm-bvba.be

Diana De Haes

Diana De Haes

Office manager

diana@bsm-bvba.be

Contact

Tisselt

Mortsel