Kantoren:

  • Tisselt
  • Mortsel

BSM logo

Ons team

Ons kantoor is erkend door het Beroepsinstituut van Erkende Boekhouders en Fiscalisten. Voortdurend besteden wij aandacht aan de opleiding en bijscholingen van al onze medewerkers.
Dit is namelijk uw waarborg voor onze kwaliteit!

Tisselt
Mortsel
Thierry Steemans

Thierry Steemans

Vennoot - boekhouder-fiscalist BIBF

Thierry@bsm-bvba.be

Evi Moons

Evi Moons

Mede-vennoot – Dossierbeheerder

evi@bsm-bvba.be

Inez Segers

Inez Segers

Mede-vennoot – Dossierbeheerder

inez@bsm-bvba.be

Wim Lauwers

Wim Lauwers

Accountant - belastingconsulent IAB

wim@bsm-bvba.be

Dirk Van Doorslaer

Dirk Van Doorslaer

Accountant - belastingconsulent IAB

dirk@bsm-bvba.be

Bart Balister

Bart Balister

Dossierbeheerder

bart.balister@bsm-bvba.be

Kristel Terlaeken

Kristel Terlaeken

Dossierbeheerder

kristel@bsm-bvba.be

Lily De Cock

Lily De Cock

Dossierbeheerder

lily@bsm-bvba.be

Evi Piessens

Evi Piessens

Dossierbeheerder

evi.piessens@bsm-bvba.be

Anja De Wit

Anja De Wit

Assistent-Dossierbeheerder

anja@bsm-bvba.be

Evelien Van der Auwera

Evelien Van der Auwera

Assistent-Dossierbeheerder

evelien@bsm-bvba.be

Lauren Huys

Lauren Huys

Assistent - Dossierbeheerder

lauren@bsm-bvba.be

Britt Metdenancxt

Britt Metdenancxt

Office manager

britt@bsm-bvba.be

Thierry Steemans

Thierry Steemans

Vennoot - boekhouder-fiscalist BIBF

Thierry@bsm-bvba.be

Inez Segers

Inez Segers

Mede-vennoot - Dossierbeheerder

inez@bsm-bvba.be

Evi Moons

Evi Moons

Mede-vennoot – Dossierbeheerder

evi@bsm-bvba.be

Philip Van den Bergh

Philip Van den Bergh

Boekhouder-fiscalist BIBF

philip@bsm-bvba.be

Karine De Hondt

Karine De Hondt

Dossierbeheerder

karineDH@bsm-bvba.be

Kenny Pauwels

Kenny Pauwels

Assistent dossierbeheerder

kenny@bsm-bvba.be

Morad El Gazuani

Morad El Gazuani

Accountant - belastingconsulent IAB

morad@bsm-bvba.be

Su-Min Yuen

Su-Min Yuen

Assistent-dossierbeheerder

su-min@bsm-bvba.be

Ka Fai Yeung

Ka Fai Yeung

Accountant - belastingconsulent IAB

kafai@bsm-bvba.be

Ilse Willems

Ilse Willems

Assistent dossierbeheerder

ilse@bsm-bvba.be

Jan Verhelst

Jan Verhelst

Accountant-belastingconsulent IAB

jan@bsm-bvba.be

Karin Verlinden

Karin Verlinden

Office manager

karin@bsm-bvba.be

Sharon Lei

Sharon Lei

Assistent-dossierbeheerder

sharon@bsm-bvba.be

Diana De Haes

Diana De Haes

Office manager

diana@bsm-bvba.be

Contact

Tisselt

Mortsel